Labdarības akcija

11.12.2017 09:00 - 22.12.2017 - 15:00

Erudīts

07.12.2017 14:00 - 15:00 kur : Vānes pamatskola

7.decembrī skolā norisinājās pasākums ‘’Erudīts’’. Tur piedalījās no 6.klases līdz 9.klasei. Šajā pasākumā no katras klases piedalījās trīs skolēni un viņiem bija jāatbild uz jautājumiem, kurus uzdeva skolotājas par attiecīgo mācību priekšmetu. Pasākumā uzvarēja 7.klase, jo viņiem bija sakrāti visvairāk punktu.

Gaidām valsts vētkus

06.11.2017 - 18.11.2017


Pastaiga pa Jelgavu

08.11.2017 09:00 - 15:00

8.novembrī ne tikai iepazināmies ar Karameļu darbnīcu Jelgavā, bet arī izstaigājām pašu pilsētu. Pastaiga sākās pie Mītavas tilta. Tas ir gājēju un velosipēdistu tilts pāri Driksas upei uz Pasta salu. Tērauda tilts ir iekārts vantīs un izliekts divās asīs, kas ir tehniski sarežģīta  konstrukcija. Gājām visi kopā pa tiltu un vērojām  pilsētu no jauna skatu punkta. Fotogrāfējāmies pie skulptūras- strūklakas”Jelgavas students”

Skolotāju diena!

05.10.2017 09:00 - 15:00 kur : Vānes pamatskola

      5 oktobrī bija starptautiskā Skolotāju diena, ko  mēs arī atzīmējām mūsu skolā. Pēc tradīcijas pasākumu vadīja 9.kl.

      3.stundas laikā visi pulcējāmies zālē. Skolotājiem bija  jāpārģērbjas par kādu jaunieti no skolas. Varējām sevi pavērot no malas, ko skolotāji parādīja saasinātā veidā: viņi, iejutušies jauniešu lomā, gan izpildīja, gan ignorēja piedāvātos uzdevumus no skolēnu puses.

  Pēc atraktīvās stundas savus skolotājus sveicām ar rudens ziediem un teicām paldies par sniegtajām zināšanām un dzīves pieredzi.

      Pasākums bija jautrs, interesants un kaut kas jauns.

 

                                                                Laila

Zinību diena!

01.09.2017 09:00 - 13:00 kur : Vānes kultūras nams, Vānes pamatskola

1.septembris

    1.septembris pēc vasaras brīvlaika pienāca ātri.  No rīta visi pulcējāmies skolā savās klasēs, lai tiktos ar  skolas biedriem un audzinātājām. Tālāk jau svinīgais pasākums norisinājās kultūras namā, kur tikās visu klašu audzinātājas un skolēnu vecāki, kā arī iepazināmies ar pirmo klasi.

    Kultūras namā bija izvietoti ziedi par godu svinīgajam notikumam. Pasākumu  vadīja Ilze Kalnarāja (direktora vietniece), kurai palīdzēja 2 jaunas burves. Viņas centās uzburt visos prieku.

 Kā jau katru mācību gadu iesākot, mazajiem pirmklasniekiem dāvināja skolas somas, kuras pasniedza Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule.

   Ivars Lasis – skolas direktors nu jau trešo gadu uzrunāja visus klātesošos, novēlot mums visiem mācībās labas sekmes, pabeigt iesākto klasi , klausīt skolotājus.

   Pēc svinīgā pasākuma klases devās nofotografēties pie skolas, lai atcerētos 2017.gada 1.septembri.

                                                                                                                     Jurģis (8.kl.)


Izlaidums

10.06.2017 12:00 - 14:00 kur : Vānes kultūras nams, Vānes pamatskola

Vānes skolas izlaidums 2017

10.06.2017 12:00 - 13:00 kur : Vānes pamatskola

Klases audzinātāja - Sarmīte Stengrevica

Kristīne Lindenberga

Edžus Kreicbergs

Karīna Bekmane

Ieva Grāpe

Nils Šils

Gada laureāts!

31.05.2017 10:00 - 12:00 kur : Vānes pamatskola

Nav tāda, ko nevar,

Ja ir - tad jāvar!

Kaut plaukstām jūra jāizsmeļ,

Kaut zemes smagums jāpaceļ.

Nav tāda, ko nevar.

Ja ir - tad jāvar!

         /Andrejs Eglītis/

 

Skolas pamatdarbs ir mācības stundās mācību priekšmetos un rezultāts ir vērtējumi liecībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Izlaidums pirmsskolā

29.05.2017 10:00 - 17:00

29.maijā pirmsskolas grupā "Prātnieki" valdīja liels satraukums. Pieciem audzēkņiem bija pienākusi izlaiduma diena. Šoreiz izlaiduma dienas tēma bija "Jūra" un audzinātāja kapteiņa lomā veda bērnus uz Zinību zemi. Pa ceļam kuģis apstājās Burtu zemē, Ciparu zemē, Pateicības zemē līdz nonāca pie Zinību zemes valdnieka. Zinību zemes valdnieks absolventiem izsniedza apliecības un aicināja palikt Zinību zemē - skolā.

       Pēc ceļojuma, bērni kopā ar vecākiem devās tālāk uz Strazdes muižu, kur tikās ar rūķiem. Rūķi aicināja kopā veikt dažādus darbus un cienāja ar rūķu gardumiem. Visi kopā pavadīja jautru un jaunu zināšanu pilnu dienu.

 

Kandavas novada svētki

27.05.2017 11:00 - 15:00 kur : Vānes pamatskola

Mātes diena!

12.05.2017 13:00 - 14:30 kur : Vānes kultūras nams, Vānes pamatskola


MĀMIŅDIENA

12. maija rītā bērni uz skolu ieradās, turot rokās savus rokdarbus – puķītes, kuras uzdāvināt savai mammai.

13:00 visas mammas ar nepacietību gaidīja, ko viņu bērni būs sagatavojuši. Pateicoties skolotājai  Solveigai Zilbertai ,visa skola piedalījās pasākumā.

Aizkulisēs valdīja liels satraukums, kuru savaldījām klusi un mierīgi. Bija jau sen izplānots un izlikts scenārijs, kurā iemest aci un paskatīties, kad jākāpj uz skatuves. Bērni skaitīja dzejoļus, dziedāja ansamblis, dejoja 5.-6. un 7. Klašu deju grupas, pārsteigumu sagādāja Mūzikas skolas audzēkņi – Agris (trompete), Amanda, Laima (klavieres) Noslēgumā dziedājām kopdziesmu savām mammām.  Viņu acīs iemirdzējās pa kādai prieka asarai.  

Pēc koncerta bija iespēja nobildēties foto stūrītī par piemiņu šai dienai.

.                                                    Monta

Meža ABC

11.05.2017 09:00 - 15:00

Ekskursija - Saldus

08.05.2017 09:00 - 15:00

Saldus ekskursija.

Kandavas novada jauniešu centrs „Nagla” projekta ietvaros piedāvāja mūsu skolai ekskursiju uz „Saldus maiznieku”, un tā 8.maijā 7.klases un 8.klases skolnieki devāmies uz Saldu. Pabijām  Saldus tehnikumā, kur mums direktores vietniece audzināšanas darbā interesanti pastāstīja par iespējām, kas mums paveras, ja izvēlētos apgūt kādu no šeit piedāvātajām specialitātēm,  apskatījām laboratorijas, galdniecības darbnīcas, halli, kur prakstiski mācās strādāt topošie ceļinieki un namdari, varējām tuvumā aplūkot ugunsdzēsēju mašīnu. Redzējām modernu bibliotēku, kur stunda notika stilistēm. Par piemiņu saņēmām bukletu.

 Tālāk devāmies uz Saldus maiznīcu, kur mums bija iespējams redzēt, kā top maize un arī piedalīties tās cepšanā . Uzzinājām daudz interesanta par maiznieka darba specifiku. Ekskursija noslēdzās ar pārbaudījumu – krustvārdu mīklu par maizi . Bijām uzmanīgi un ar pārbaudījumu tikām galā gods godam, tā dāvanā saņemot kasti ar kraukšķīgajām, saldajām austiņām. Pēc  tam cienājāmies un degustējām “Saldus maiznieka” produkciju.

 Ekskursiju Saldū noslēdzām ar Druvas saldējuma baudīšanu..

Balto galdautu diena Vānes pamatskolā.

03.05.2017 13:00 - 14:00 kur : Vānes pamatskola

                                        
4. maijā, mūsu valstī atzīmē Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu. Šogad aprit 24 gadi, kopš 1990. gada 4. maijā Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma «Deklarāciju par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu».

           Par godu šai dienai ir ieviesti svētki “Balto galdautu diena” 3. maijā mūsu skolā tos atzīmēja. Tā kā svētkus sauc par Balto gauldauto dienu, uz galdiem bija balti galdauti. Likām uz galdiem smaržīgu, pašceptu maizīti , medu un pienu. Galdu izrotāja ar svecītēm un ziediem.            

 Šiem svētkiem par godu katrai klasei bija savs uzdevums. 4.-5. klasei bija jāuzraksta domraksts, bet 6.-9. klasei bija jāsagatavo prezentācija par kāda cilvēka stāstījumu atmiņas  par 4. maiju.  Arī skolotājas mums nedaudz pastāstīja par šo dienu. Kad stāstījumi bija pastāstīti, mēs sākam cienāties ar gardumiem. Es varu teikt, ka vienaldzīgo nebija, izpratām šīs dienas nozīmīgumu pirms daudziem gadiem !

                                                                                      Enija

<>


Jaunākās galerijas