Vānes sākumskola

"Gudrs un vēl gudrāks"

16.10.2015
20150923_120821.jpg

Monta – dalībniece TV spēlē „Gudrs vēl gudrāks”

Trešdien, 23.septembrī Vānes pamatskolas 6.klases skolniece Monta Bērziņa piedalījās un skolas godu aizstāvēja populārajā televīzijas spēlē "Gudrs vēl gudrāks". 6.klašu grupā ir 3 pusfināli, kuros katrā piedalās 12 skolēni. Monta piedalījās pirmajā pusfinālā. Kādus rezultātus ieguva Monta, to varēsiet vērot 9.oktobrī LTV1 plkst. 18.55!

Uz Latvijas televīziju Rīgā līdzi bija devušies arī Montas atbalstītāji – klasesbiedri. Pirms tam klasesbiedri rūpīgi veidoja uzmundrinājuma plakātus.Montas vislielākais atbalsts un drošā pleca sajūta bija viņas vecāki Vanda un Gundars, kuri juta līdzi meitai.

Filmēšanās process ir daudz garāks nekā rezultāts televīzijā – aptuveni sešas stundas. Viss sākās ar dalībnieku un atbalstītāju ierašanos. Mūs instruēja par filmēšanas kārtību, dalībnieki un skolotāji tika grimēti. Dalībnieki izmēģināja audioierīces un spēles pultis. Kad tas bija izdarīts, spēle varēja sākties. Spēlei uzsākot, gaisā virmoja saspringta gaisotne. Katrs juta līdzi savam spēles „gudrītim”.

Montas piedalīšanās šajā spēlē bija dāvana mammai vārda dienā. Paldies Montas ģimenei par līdzi jušanu!Pēc nogurdinošās dienas TV Montas vecāki cienāja mūs ar garšīgām tostermaizēm un pašceptiem pīrāgiem. Kad tie bija notiesāti, mūs sagaidīja vēl viens pārsteigums- saldējuma „Karlsons” baudīšana. Pārsteigumi turpinās otrdienas rītā. 6.klases skolēnus un Vānes pamatskolas skolotājus pārsteidza Montas mamma, kura pateicībā par Montas atbalstīšanu dāvāja pašceptas kūkas.

Paldies Montai un Montas ģimenei!

6.klase un skolotāja Inita Freidenfelde Grimēšana pirms raidījuma filmēšanas. Montas ģimene
<>


Jaunākās galerijas