Erudīts

07.12.2017 14:00 - 15:00 kur : Vānes pamatskola

7.decembrī skolā norisinājās pasākums ‘’Erudīts’’. Tur piedalījās no 6.klases līdz 9.klasei. Šajā pasākumā no katras klases piedalījās trīs skolēni un viņiem bija jāatbild uz jautājumiem, kurus uzdeva skolotājas par attiecīgo mācību priekšmetu. Pasākumā uzvarēja 7.klase, jo viņiem bija sakrāti visvairāk punktu.

Pārsteigums06.12.2017

Paldies AS Stiga RM par jauko pārsteigumu - Druvas saldējums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Cildens mans novadiņš

17.novembrī mūsu skolas 8.-9. Klašu skolnieku komanda pārstāvēja skolu Kandavas novada gadskārtējā konkursā „Cildens mans novadiņš”.

printēt Lasīt visu ziņu

Gaidām valsts vētkus

06.11.2017 - 18.11.2017


Pastaiga pa Jelgavu

08.11.2017 09:00 - 15:00

8.novembrī ne tikai iepazināmies ar Karameļu darbnīcu Jelgavā, bet arī izstaigājām pašu pilsētu. Pastaiga sākās pie Mītavas tilta. Tas ir gājēju un velosipēdistu tilts pāri Driksas upei uz Pasta salu. Tērauda tilts ir iekārts vantīs un izliekts divās asīs, kas ir tehniski sarežģīta  konstrukcija. Gājām visi kopā pa tiltu un vērojām  pilsētu no jauna skatu punkta. Fotogrāfējāmies pie skulptūras- strūklakas”Jelgavas students”

Ekskursija - Karameļu darbnīca08.11.2017

Mūsu ekskursijas pirmā pieturvieta bija Karameļu darbnīca. Tur mūs sagaidīja un uzņēma ļoti laipni, uzreiz pacienājot ar karamelēm.

 Jau ieejot iekšā darbnīcā, varēja just pasakainu smaržu! Mūs iepazīstināja ar karameļu veidiem, garšām, izskatu.  Šeit karameles gatavo ar 30 dažādām garšām! Degustējām dažas no tām. Tās bija ļoti garšīgas. Gide, kas bija pati īpašniece, nedaudz pastāstīja par darbiniekiem, darbu un karameļu tapšanu. Mēs varējām noskatīties, kā darbinieki piedod nokrāsu, formu, izskatu un izveido zīmējumus  karamelēs. Bija fantastiski redzēt, kā top konfektes, kuras mēs tik labprāt ēdam! Pēc tam paši no karameļu masas veidojām savu karameli meistaru uzraudzībā, varējām izvēlēties savas konfektes formu.

Karameļu darbnīcā garlaicīgi nebija, mums bija ļoti interesanti visu vērot, klausīties un pašiem darboties. Varbūt kāds no mums nākotnē izvēlēsies karameļu ražotāja amatu.

                                                                         Enija

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Skolotāju diena!

05.10.2017 09:00 - 15:00 kur : Vānes pamatskola

      5 oktobrī bija starptautiskā Skolotāju diena, ko  mēs arī atzīmējām mūsu skolā. Pēc tradīcijas pasākumu vadīja 9.kl.

      3.stundas laikā visi pulcējāmies zālē. Skolotājiem bija  jāpārģērbjas par kādu jaunieti no skolas. Varējām sevi pavērot no malas, ko skolotāji parādīja saasinātā veidā: viņi, iejutušies jauniešu lomā, gan izpildīja, gan ignorēja piedāvātos uzdevumus no skolēnu puses.

  Pēc atraktīvās stundas savus skolotājus sveicām ar rudens ziediem un teicām paldies par sniegtajām zināšanām un dzīves pieredzi.

      Pasākums bija jautrs, interesants un kaut kas jauns.

 

                                                                Laila

<>


Jaunākās galerijas