Vānes sākumskola

Jaunumi

Velosipēdistu vadītāju eksāmenu kārtošana

12.05.2016 kur : Vānes sākumskola
20160520_095341.jpg

Urrā!

Esam ieguvuši velosipēda vadītāja apliecību.

velosipedistu.jpg

Lasīt visu ziņu

"BALTIE GALDAUTI"

03.05.2016 12:40 kur : Vānes sākumskola

20160503_135517.jpg

4.maijs – Balto galdautu svētki.

Atzīmējot Neatkarības deklerācijas 26. gadadienu, arī mēs atbalstījām aicinājumu par baltajiem galdautiem. Ieviesīsim to kā tradīciju – pulcēties pie skaisti saklātiem galdiem. Šogad tas bija kokteiļu galds, kad katra klase pagatavoja savu izdomāto kokteili un noformēja galdu.
Kā dāvanu šai dieni veltījām gada laikā iegūtās zināšanas. Parādījām tās, ciemojoties dažādās mācību priekšmetu pieturās. Gudrākās klases titulu ieguva 6.klase Par īpašām atbildēm varēja saņemt papildus žetonus. Visvairāk tos sapelnīja Edžus Kreicbergs (8.kl.), Beāte Ivančikova (3.kl,), Alise Karlsone (5.kl.)

Pasākumu kuplināja un mūs priecēja 6.klases sagatavotā prezentācija par Latviju.

Uz lapām katrs rakstīja savu paldies . Visvairāk „paldies” saņēma skola, draugi, mammas, vecāki, omes, direktors, prezidents, brāļi, māsas un daudzi citi nenosauktie.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Mārtiņi skolā

10.11.2015

Mārtiņdiena

10. novembris – diena, kad atzīmē Mārtiņus.

Katru gadu mūsu skola svin Mārtiņus.

Svētkus atklāja literārais pulciņš ar dejām un tautasdziesmām, rotaļām un bērndārznieki, kur katrs bija tērpies savā maskā. Vēlāk varējām doties pirkt vai pārdot. Tirgot gribētāju bija gan no skolēnu puses, kur katrs varēja pārdot to, ko paši sagatavojuši, gan pieaugušie. Mums ciemos bija ieradušies arī citi tirgotāji. Garšīgākās bija Skrīveru gotiņas un cukurvate. Bija iespēja arī izjāt ar zirgiem Princesi un Enkuru.

Pasākums izdevies ,un visi apmierināti!

Laila Vanaga, 6.kl.

Viesskolotājas no Amerikas

04.11.2015 kur : Vānes sākumskola
Skolotājas no tālās Amerikas

Skolotājas no tālās Amerikas

Ciemiņi no ārzemēm

4. novembris... parasta skolas diena. Bet mūsu klasē bija satraukums par gaidāmajiem ciemiņiem.

Nezinājām, kā vedīsies sarunas, kas būs jādara.

Kad ieradās mūsu ciemiņi visi iepazināmies. Ar ciemiņiem bija jāsarunājas angliski. Pasākumā piedalījāmies no pirmās līdz sestajai klasei. Ja radās valodas grūtības, tad tulkot palīdzēja devītās klases Kristela un Rūdolfs Bērziņš un Rūdolfs Ozols. Mums pat uzdeva uzdevumu pa pāriem izveidot kolāžu par, kādu vietu, kas atrodas Vānē. Kad bijām beiguši darbus izstādīja un pēc vēlēšanās varēja pastāstīt par tiem. Viss bija ļoti aizraujoši.

Man ļoti patika!!!

Vānes pamatskolas 6. klases skolniece Jevgēnija Stumbre.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

"Gudrs un vēl gudrāks"

16.10.2015
20150923_120821.jpg

Monta – dalībniece TV spēlē „Gudrs vēl gudrāks”

Trešdien, 23.septembrī Vānes pamatskolas 6.klases skolniece Monta Bērziņa piedalījās un skolas godu aizstāvēja populārajā televīzijas spēlē "Gudrs vēl gudrāks". 6.klašu grupā ir 3 pusfināli, kuros katrā piedalās 12 skolēni. Monta piedalījās pirmajā pusfinālā. Kādus rezultātus ieguva Monta, to varēsiet vērot 9.oktobrī LTV1 plkst. 18.55!

Uz Latvijas televīziju Rīgā līdzi bija devušies arī Montas atbalstītāji – klasesbiedri. Pirms tam klasesbiedri rūpīgi veidoja uzmundrinājuma plakātus.Montas vislielākais atbalsts un drošā pleca sajūta bija viņas vecāki Vanda un Gundars, kuri juta līdzi meitai.

Filmēšanās process ir daudz garāks nekā rezultāts televīzijā – aptuveni sešas stundas. Viss sākās ar dalībnieku un atbalstītāju ierašanos. Mūs instruēja par filmēšanas kārtību, dalībnieki un skolotāji tika grimēti. Dalībnieki izmēģināja audioierīces un spēles pultis. Kad tas bija izdarīts, spēle varēja sākties. Spēlei uzsākot, gaisā virmoja saspringta gaisotne. Katrs juta līdzi savam spēles „gudrītim”.

Montas piedalīšanās šajā spēlē bija dāvana mammai vārda dienā. Paldies Montas ģimenei par līdzi jušanu!Pēc nogurdinošās dienas TV Montas vecāki cienāja mūs ar garšīgām tostermaizēm un pašceptiem pīrāgiem. Kad tie bija notiesāti, mūs sagaidīja vēl viens pārsteigums- saldējuma „Karlsons” baudīšana. Pārsteigumi turpinās otrdienas rītā. 6.klases skolēnus un Vānes pamatskolas skolotājus pārsteidza Montas mamma, kura pateicībā par Montas atbalstīšanu dāvāja pašceptas kūkas.

Paldies Montai un Montas ģimenei!

Lasīt visu ziņu galerija (9)
<>


Jaunākās galerijas