Meža ABC

11.05.2017 09:00 - 15:00

Ekskursija - Saldus

08.05.2017 09:00 - 15:00

Saldus ekskursija.

Kandavas novada jauniešu centrs „Nagla” projekta ietvaros piedāvāja mūsu skolai ekskursiju uz „Saldus maiznieku”, un tā 8.maijā 7.klases un 8.klases skolnieki devāmies uz Saldu. Pabijām  Saldus tehnikumā, kur mums direktores vietniece audzināšanas darbā interesanti pastāstīja par iespējām, kas mums paveras, ja izvēlētos apgūt kādu no šeit piedāvātajām specialitātēm,  apskatījām laboratorijas, galdniecības darbnīcas, halli, kur prakstiski mācās strādāt topošie ceļinieki un namdari, varējām tuvumā aplūkot ugunsdzēsēju mašīnu. Redzējām modernu bibliotēku, kur stunda notika stilistēm. Par piemiņu saņēmām bukletu.

 Tālāk devāmies uz Saldus maiznīcu, kur mums bija iespējams redzēt, kā top maize un arī piedalīties tās cepšanā . Uzzinājām daudz interesanta par maiznieka darba specifiku. Ekskursija noslēdzās ar pārbaudījumu – krustvārdu mīklu par maizi . Bijām uzmanīgi un ar pārbaudījumu tikām galā gods godam, tā dāvanā saņemot kasti ar kraukšķīgajām, saldajām austiņām. Pēc  tam cienājāmies un degustējām “Saldus maiznieka” produkciju.

 Ekskursiju Saldū noslēdzām ar Druvas saldējuma baudīšanu..

Balto galdautu diena Vānes pamatskolā.

03.05.2017 13:00 - 14:00 kur : Vānes pamatskola

                                        
4. maijā, mūsu valstī atzīmē Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu. Šogad aprit 24 gadi, kopš 1990. gada 4. maijā Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma «Deklarāciju par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu».

           Par godu šai dienai ir ieviesti svētki “Balto galdautu diena” 3. maijā mūsu skolā tos atzīmēja. Tā kā svētkus sauc par Balto gauldauto dienu, uz galdiem bija balti galdauti. Likām uz galdiem smaržīgu, pašceptu maizīti , medu un pienu. Galdu izrotāja ar svecītēm un ziediem.            

 Šiem svētkiem par godu katrai klasei bija savs uzdevums. 4.-5. klasei bija jāuzraksta domraksts, bet 6.-9. klasei bija jāsagatavo prezentācija par kāda cilvēka stāstījumu atmiņas  par 4. maiju.  Arī skolotājas mums nedaudz pastāstīja par šo dienu. Kad stāstījumi bija pastāstīti, mēs sākam cienāties ar gardumiem. Es varu teikt, ka vienaldzīgo nebija, izpratām šīs dienas nozīmīgumu pirms daudziem gadiem !

                                                                                      Enija

Automodelisms.

24.04.2017 12:40 - 14:00 kur : Vānes pamatskola

                                                                     


24.aprilī piektās stundas laikā pirmo reizi notika auto modelisma sacensības. Septiņi zēni izveidoja koka mašīnītes un tās laida trasē. Zālē valdīja saspringta gaisotne.Labākie cīnījās par bronzu, sudrabu un zeltu. Mūsu skolas direktors bija arī sarūpējis balviņas trīs labākajiem. Bronzas medaļu ieguva 7.klases skolnieks Jurģis. Sudrabas medaļu ieguva 7.klases skolnieks Pāvils. Zelta medaļu 6.klases skolnieks Arnolds. Nākošās sacensības Sabiles skolā.

 

                                                                                                          Amanda 7.klase

Lielajā talkā darbojas arī mazākie.

20.04.2017 12:00 - 14:00

Talkā piedalījās "Prātnieku" grupas bērni ar skolotājām Ingām un auklīti
Baibu.Draudzīgi un čakli strādājot,sakopām savu teritoriju.

Pēc paveiktā darba, mazos talciniekus, savā mini"autobusā" izvizināja sētnieks Guntis.

Guvām pozitīvas emocijas,prieka un gandarījumu par labi paveiktu darbu.

Talka20.04.2017

22. aprīlī visā Latvijā bija lielā talka. Šīs talkas moto bija „PAR ZAĻU LATVIJU”.

 Skolā talkojām 20.aprīlī. Talka sākās pēc 3. stundas. Visa skola sadalījās vairākās grupās. 1.-4. klasei sakopa skolas priekšpagalmu. 5.-7. klase grāba lapas  skolas parkā.  8.-9.klases skolēni  saposa bērnudārza apkārtni. Sētnieks ar saimnieku veda pilnos lapu maisus uz komposta kaudzi.

Pēc talkas izjutām gandarījumu par izdarīto.

 

Laila, Laima

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Lieldienas!

18.04.2017 13:30 - 15:00 kur : Vānes pamatskola

Lieldienas - lielākie svētki kristīgajā pasaulē, kad tiek godināta Kristus augšāmcelšanās. Tāpat šī diena tiek atzīmēta arī tautas tradīciju garā - ar šūpošanos, olu ripināšanu un dziedāšanu. Šogad Lieldienas bija 16. aprīlī. Skolā tās atzīmējām 18.aprīlī.

 Lieldienas svinējām telpās. Mūsu skolā kāpņu laukumā bija skaista dekorācija –zaķi, ko zēni kopā ar skolotāju Milleru uztaisīja, bet skolotāja Kalnarāja tos “atdzīvināja”, uzburot Lieldienu zaķu ģimeni svētku gaidās.

Lieldienu pasākumā zālē baudījām teātri 2. , 3. , 4. klases izpildījumā.

Viņi bija paši sacerējuši kopā ar skolotāju Olšteinu lugu par zaķu un vistu ģimeni. Skolotājas Siltānes pavadījumā izskanēja jautras Lieldienu  dziesmas.

Bija jānobalso par skaistāko olu. Izšūpojāmies, lai vasarā nekostu odi.

                                                     Monta, Jurģis, Pāvils

<>


Jaunākās galerijas